koolihoone
Tornimäe Põhikool

KIK projekt - Loodushariduslik laager:

„TORNIMÄE ÕPILASTE LOODUSALANE TEGUTSEMINE 2014. AASTA SÜGISEL“

Koolivaheajal, 20.-22. oktoobril toimub projekti „Tornimäe õpilaste loodusalane tegutsemine 2014.a. sügisel“ raames loodus- ja keskkonnahariduslik laager Tornimäe koolimajas.

Laagrisse registreerimisel võta kaasa huvitav sügisand ja selle juurde kuuluv nimesilt.
Lisaks on vajalikud taskulamp, kott- tammetõrude korjamiseks, vähemalt 2 loodusraamatut tutvustamiseks, kirjutusvahendid- pliiatsid, meisterdamiseks väike klaaspurgike. Mõtle huvitavaid hommikuvõimlemisharjutusi.

Ööbimine klassides, vajalikud: magamisalus, magamiskott, hambapasta ja -hari, käterätt, isiklikud hügieenivahendid, vahetusriided, villased sokid + tavalised sokid (3 paari), vahetusjalanõud, kummikud- botased, kindad, müts.

Tegevused laagris: loodusraamatute näitus- tutvustus, maastikumängud, ööhäälte kuulamine, loodusfilmide vaatamine, matk dendraariumisse (koostöö Mustjala Loodusmaja töötajatega), meisterdamised, Saarte Jahimeeste Seltsi poolt programm- loeng „Märka ulukit“ ja veel mitmeid huvitavaid tegevusi.

Toitlustamine 3 korda päevas, lastega tegelevad Tornimäe Põhikooli õpetajad, treenerid, personal, vilistlased.

Laagri algus esmaspäeval 11.00, lõpetamine kolmapäeval 15.30- 17.00.

Projekti toetab KIK.