KIK projekt 2015:

"LOODUSHARIDUSLIK ÕPE TORNIMÄE PÕHIKOOLIS 2015. AASTAL"

LOODUSAINETE PÄEV TORNIMÄE PÕHIKOOLIS 28.01.2015

Läbiviimise aeg 28.jaanuar 2015
I kooliastme õpilased Tornimäe, Kahtla, Muhu Põhikoolidest ja Orissaare Gümnaasiumist osalevad õpitubade töös ja loengus „2015 aasta loom, lind, puu ja orhidee”
II kooliastme õpilased osalevad õpitubade töös ja loengus „2015 aasta loom, lind, puu ja orhidee”
III kooliastme õpilased osalevad loengus „2015 aasta loom, lind, puu ja orhidee”

EESMÄRGID:
*Suurendada õpilastel oskust näha seoseid igapäevaelu ja loodusega.
*Oskuste ja teadmiste näitamine erinevates olukordades, probleemülesannete lahendamine.
*Teadmiste saamine 2015. a. linnu, looma, puu ja orhidee kohta.
*Huvi tekitamine ja mõtete liikumine uurimustööde tegemiseks. Ettevalmistus osalemiseks Saaremaa algklasside Teaduspäeval Saaremaa Ühisgümnaasiumis mais 2015.
*Koostöö teiste koolide õpilastega. Loodusainete päeval osalevad Orissaare Gümnaasiumi, Kahtla ja Muhu Põhikoolide I kooliastme õpilased.
*Loodusalaste teadmiste kinnistumine.

TEGEVUSED:
*„2015. aasta loom, lind ja orhidee”
Muuseumitunnis tutvustatakse slaidiprogrammi vahendusel kaitsealuseid taimeliike. Läbiviija vanemteadur Sirje Azarov Saaremaa Muuseumist
*Töö õpitubades- läbiviijad Tornimäe Põhikooli õpetajad.
*Vestlusring, tagasiside ja väike kehakinnitus.

Loodusainete päeva läbiviimist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.