Koolimaja ümbrus

Üldvaade koolimajale

Thumbnail
ja selle ümbrusele väljastpoolt on meeldiv. Maja ees on suured muruväljakud ja suur kiviktaimla. Maja ette on rajatud erikujuline tiik, mis oma parimail päevil omas ka purskkaevu, skulptuurikese ja vesiroose.

Koolimaja ette on paigaldatud koostöös slackline maailmameistri Tauri Vahesaarega tasakaalulint. Selle on noored rõõmsalt kasutusse võtnud.

Tänu paljudele sponsoritele ja vilistlastele on koolimaja ette rajatud ka kooli lipuväljak

Lipuväljak
Thumbnail

Koolimaja taga on igati korralik staadion. Sellel on kummikattega jooksuring ja kaugushüppe hoovõturada.
Staadioni kõrval asuvad kummikattega väljakud võrk- ja korvpalli mängimiseks.

Koolimaja idapoolses otsas on paljude puuliikidega park.

Staadioni kõrvale on ehitatud koolimajale maakütte paigaldamise käigus kelgumägi. Siinkohal suur tänu Kustas Ansperile, kes asjatundlikult selle ala korrastas ning nüüd tunnevad tekkinud kelgumäest nii lasteaed kui ka kool suurt rõõmu.

Koolimaja taga on ka metallist nn. turnimiskangistik ja rularada e. ramp, mis peale Kuressaares asuva on Saaremaal ainuke.